Aksident i frikshëm/ Autobusi plot me pasagjerë bie në liqen, ka të plagosur


Një autobus me pasagjerë ka rënë në një liqen në Turqi, duke shkaktuar 4 të plagosur.

Kamerat e sigurisë brenda autobusit kanë regjistruar shoferin që nuk arriti të mbante dot kontrollin e autobusit duke shkaktuar dhe goditjen fatale, ndërsa pasagjerët ishin të tmerruar.