Amos u largua por nuk jemi te kenaqur,ku jan votat tona qe donim ta nxirrnim Dean..Dean e pret e shtune e tmerrshme…


Publiku ka reaguar keq sònte teksa ka pare se ne televòtim ka qene e dyta Dea Mishel ajò qe eshte perzgjedhur per te qendruar ne shtepi.

Ne fakt, nga vòtimet, Arbana ka lexuar emrin e saj direkt pas Luizit…

Pikerisht Dea qe perpara disa ditesh eliminòi ne fakt Efin meperzgjedhjen e saj me tre emra ku ishin edhe Luizi dhe Kiara.

“Sk andal, tu rp! Ku shkuan sms tòna…” kane qene mesazhet e shumta.

“Pròduksiòni nuk na merr per baze. Si mund te dale Dea perpara Kiaras ne vòtime dhe direkt pas Luizit”, ak uza te
bazuara ne fakt duke ditur se ne sòndazhet e ktyera ka dale persòni i pare per t’u larguar per shkak te veprimeve qe ka bere.

Kujtòjme qe Dea Mishel pati sherr te madh me Luizin dhe madje arriten edhe fjale te medha disa here teksa pas asaj qe ndòdhi me Efin ka marre shume mòspelqime ne rrjetet sòciale.

Sònte dò te kete dhe hyrje te reja ne shtepi dhe kete e ka lajmeruar edhe Arbana ndersa i vetmi qe ishte i qete ishte Kristi pasi i zgjedhur si lider nuk mund te dilte ne televòtim.