Fituesi i vjetshem e quajti Luizin femer! Iliri befason per Kejvinen


Shuplaka e Kejvinës ndaj Luiz Ejllit ka qenë sot kryefjalë e mediave dhe më tepër e rrjeteve sociale.

Kanë qenë të shumtë personazhet publik që kanë dënuar këtë veprim të turpshëm të modeles.

Ne ditet e para te Big Brother, Iliri beri nje ask ne Instagram, dhe ne pyetjen per mendimin per Luizin

U shpreh me ironi: goce e mire e kam komshie. Por me pas u pendua, duke thene se nuk e njeh fare, por e kishte per nje komshie te tijen ne Itali.

Por së fundmi një reagim ka bërë edhe Ilir Shaqiri, fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP”.

“T rp i gjallë”, shrkuan balerini krah videos.