Ja Tregova Gjithe Historine E Jetes Sime Dhe Me Pranoi Edhe Pse Nuk Isha Vlrgjlne, Me Ndihmoi Ti Tregoi Familjes Dhe Tash Jam Shume


Ja tregova gjithe historine e jetes sime dhe me pranoi edhe pse nuk isha virgjine, me ndihmoi ti tregoi familjes dhe tash jam shume… – Pershendetje jam nje vajze 24 vjece dua te tregoj historin time dhe besoj do te jet mesim per vajzat e tjera. Kur isha 17 vjec njoftova 1 djal ne ba te shoqeris time ne fillim ishim si shoke pas nje kohe filluam lidhjen kaluam nje kohe te gjat fillova te dyshoj.

Se diqka nuk eshte ne regull me te pas nje kohe fillova te pys me detajisht per te dhe zbulova se ishte i martuar, por per mua ishte ber shum vone sepse kisha humbur gjen me te qmushme mendoja tek vetja dhe un doja te ndahesha nga aj por aj filloji te me kercenonte un nuk doja qe familja ime te perfshihej ne telashe kisha frik dhe keshtu rija me te ndojher me zor ndojher dhe nga qe isha dashuruar me te nuk mundesha as te vendos per jeten time pasi aj sme linte.

Nderuam qytet me familjen keshtu qe nuk shiheshim me te po prap aj me gjeti se ku ndodhesha me shtepi pata njohur nje djal dhe un ja spjegoj gjith jeten time qka kam ber dhe qka me ka ndodhur dhe aj me tha se un nuk dot lejoj askend te lendoj dhe me pranoj ashtu si jam se kishte par qe kam gabuar dhe un pranoja gabimin tim me keshillonte si ti tregoj familjes time dhe me tha un do te ndimoj per cdo gje dhe asnjeher nuk besoja se do me besoj dikush dhe do me ndimoj familja ime e kuptoj gjithen qfar kam ber dhe me perkrahi bashk me ket djalin qe kam njoftuar tash un jam me ket dhe jam shum e lumtur me te..

Ju kisha lut vajzave mos bejn gabimin qe bera un familja esh mbi gjethqka cka do qe ke ber ne jet edhe nese te qertojn ata prap do te ndimojn dhe gjejeni personin e duhur si shoqe si shok qe dot jet ne gjendje tju kuptoj dhe tju tregojn cfar duhet ber.