Jam Nje E Ve E Re Dhe Qe Dua Vetem Qejf Dhe Te Ket K. E Madh..


Para do viteve me ka dekur bashkeshorti me te cilin u patem mertuar me an te msytenis dhe ja qe fati e deshti qe asnjeher mos jem e lumtur me te benim diqka veq sa me then marrsheniet intime ishin katastrofale nuk dinte as nje qejf me ma be a un sa doj te mi perkdhelte gjinjet por edhe te ma lepinte pjesen intime por kot aj dinte veq ta futete mbrenda dhe per dy min u krye u be qka u be hmmm isha deshperuR shum nga jeta dhe tani qe nuk eshte me dua ta shijoj jeten ne maksimum te bej qejf pa fund jam e ndezur dhe dua gjith naten ye rrij zgjuar duke u knaqur nuk kam te ndalur jam shum e etur dua burra me pervoj por edhe djem te rrinj qe ti mesoj hmm me kontaktoni pas rek lames ju pres me padurim.