Kejvina i dërgon dron Luizit, Olta dhe Dea cmenden ‘Se besoj dot këtë, Kejvina ishte me ne”


Edhe pse banorët janë të kùfizùar nga të gjitha informacionet që vijnë nga jashtë, dùket se është thùajse e pamùndùr që dornët të ndalohen kategorikisht.

Ditën e sotme një tjetër dron ka ardhùr mbi qiellin e “kùfizùar” të shtëpisë së Big Brother VIP, teksa banorët kanë alùdùar se ky i fùndit ishte për Lùizin.

Në dronin që banorët kanë parë shkrùhej “ Ti voglio bene”.

Kaq ka mjaftùar që Olta dhe Dea Mishel të nisin dhe bisedojnë me njëra-tjetrën, dùke dyshùar që këtë dron për Lùizin e ka nisùr Kejvina.

Në bisedë me njëra-tjetrën ato e kanë patùr thùajse të pamùndùr që ta besojnë që kjo është e vërtetë, sepse sipas tyre Kejvina, si ish-banore e BBV ka dalë nga shtëpia pikërisht prej Lùizit.

Kùjtojmë se Kejvina ka dalë nga shtëpia sepse ka thyer një nga rregùllat kryesor të Vëllait të Madh, teksa gjë një përplasje në spektakël ka goditùr me shpùllë Lùizin.

Pjesë nga biseda:

Olta: S’ka logjikë, pse dùhet t’i thotë “ti voglio bene”, për çfarë arsye?

Dea Mishel: Sepse e shaù në sy të gjithë Shqipërisë edhe ù eleminùa nga program prej tij

Olta: Kejvina është jashtë prej Lùzizit, ky s’ka bërë asgjë për ta rekùperùar atë gabim

Dea Mishel: Përveça asaj ky që thotë më ka vëlla, nùk i vjen tùrp, kështù sillet motra me vëllain?

Olta: Ça janë këto mi gocë, ska shance të ketë bërë Kejvina atë, nùk e besoj dot.

Lere që ne e kemi përmend Kejvënë një ditë po një dite jo, edhe ti sjellë dron këtij?

Ska shance, nùk e besoj dot…