Nuk i del e ke qja me Pique-n dhe shqe tëson prindërit e tij/Shakira nuk kontrollon dot veprimet!


Shakira jo vetëm që është ndarë nga Gerard Pique, por mesa duket ka vendosur që të “h akme rret” ndaj prindërve të tij. Marrëdhënia mes këngëtares kolumbiane dhe nënës së ish-mbrojtësit të Barcelonës, Montserrat Bernabeu, nuk është aspak e mirë. Sipas rap ortimeve të shumta, të dyja kanë pasur një marrëdhënie të mirë, derisa gjithçka mori fund pas ndarjes së çiftit.

Në “Music Session #53” të Bizarrap, këngëtarja i kushtoi një varg gjyshërve të fëmijëve të saj, duke thënë se Pique e la me vjehrrën me një ton mosrespektues. Nëse nëna e Pique-s po përpiqet të shmangë këngën e njohur, duhet të jetë e vësht irë sepse kënga është duke u luajtur jashtë rezidencës së Shakirës në Barcelonë, siç mund ta shihni në videon e mëposhtme.