Po bëhet virale në rrjet/ Çfarë i tha Luizi në vesh Efit pak sekonda para largimit nga shtëpia: Do të…


Një nominim i papritur ka trond itur mbrëmjne e djeshme shtëpinë më të njohur të Big Brother VIP, teksa e drejta e zgjedhjes iu la Deas në dorë.

Ishtë ajo që vendosi se do të çonte në nominim Efin, Kiarën dhe Luizin, teksa shtëpinë e ka lënë Efi.

Ky largim ka sjellë reagimin e menjëhershëm të Luizin, ku gjatë spektakliti nisi ti thoshtë fjalë si: do të të zhgarravis, do të të shkat ërroj etj.

Por ajo që sot është bërë virale në rrjet është takimi i Efit dhe Luizit dhe fjalët që ky i fundit i tha në vesh.

Teksa po e përqafonte për tu larguar Luizi i ka thënë Efit se do t’ja merrte hakun për këtë që i bënë.

“Do ta marr hakun”- dëgjohet t’i thotë Luizi Efit ndërkohë që kjo e fundit del nga shtëpia.